Witamy w ZZ-top.pl
Profesjonalny IT Outsourcing


Gdzie jesteś: O Nas
Archiwum wynikówWitamy na naszej stronie.

Jesteśmy absolwentami uczelni informatycznych, którzy na co dzień łączą pasję z pracą zawodową. Chcielibyśmy Państwu za pośrednictwem tej strony przedstawić naszą ofertę szeroko pojętego wsparcia w zakresie zagadnień związanych z IT.

Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
W dzisiejszych czasach nie da się uciec od informatyzacji, spotykamy ją na każdym z możliwych kroków, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W większości przypadków ma ona ułatwić nasze codzienne życie, są jednak momenty, w których doprowadza ona nasze nerwy do granic wytrzymałości.

Bazując na powyższym zrodził się pomysł, aby pomóc wszystkim "potrzebującym":) Angażując się w różego rodzaju zadania zdobyliśmy doświadczenie, które w większości przypadków znajduje zastosowanie w rozwiązaniu Waszych problemów, rozwijaniu inowacji i projektów informatycznych, a także w nadzorowaniu i automatyzacji procesów IT. Do tej pory zaufały nam takie firmy i organizacje jak: Korynt, Opel Odejewski, Instal-system, MagamTrophy, Transgothica.
Karol Zygmunt
Karol Zygmunt
Posiadamy doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz skalowaniu rozwiązań przeznaczonych nawet do kilkunastu tysięcy użytkowników. Stawiamy na ciągły rozwój, śledząc najnowsze technologie i rozwiązania, czego świadectem mogą być ukończone przez nas certyfikowane szkolenia takich firm jak: Microsoft, Sun Microsystems, Cisco Systems oraz ITIL®.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na poszczególnych podstronach, gdzie ofertę podzieliliśmy biorąc pod uwagę wymagania jak i potrzeby potencjalnego odbiorcy. Nie przejmuj się jeśli nie znalazłeś w ofercie tego co Ciebie interesuje. Skontkatuj się z nami przedstawiając swoją propozycję. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły, które zapewnią rozwój zarówno Tobie jak i nam.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.