Witamy w ZZ-top.pl
Profesjonalny IT Outsourcing


Gdzie jesteś: Dla Biura
Archiwum wynikówSkuteczność działania biura zależy w dużej mierze od niezawodności infrastruktury informatycznej. W celu zapewniania bezawaryjności i ciągłości procesów biznesowych, które są podstawową działalności biura chcielibyśmy zaoferować Wam:
  • instalacje, administracje oraz nadzór nad systemami operacyjnymi,
  • archiwizacje oraz wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych,
  • instalacje oraz aktualizacje oprogramowania,
  • monitorowanie bezpieczeństwa rozwiązań informatycznych oraz wprowadzanie ich ulepszeń,
  • tworzenie wirtualnych sieci prywantych (VPN).
Bezpieczeństwo - bez względu czy mamy do czynienia z biurem projektowym, księgowym czy turystycznym, bezpieczeństwo zgromadzonych tam danych powinno być piorytetem każdego właściciela biura. Naruszenie ich poufności czy spójności doprowadzić może do sporych konsekwencji finansowych w przyszłości. Zapobiegać i chronić możemy się na kilka sposobów, wśród których do najbardziej popularnych należy archiwizacja danych, wprowadzanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo w postaci zapór ogniowych (firewall) czy oprogramowania antywirusowego. Skontaktuj się z nami o przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wirtualne sieci prywatne (VPN) - stworzone dla biur, mieszczących się w odległych od siebie lokalizacjach. Sieci te mają na celu imitowanie połączenia pomiędzy odległymi maszynami, tak jakby pracowały w lokalnej sieci komputerowej. Tego typu rozwiązania znacząco podnoszą bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu możliwości filtrowania maszyn posiadających dostęp do takiej wirtualnej sieci, oraz poprzez udostępnianie ważnych danych tylko dla maszyn z wirtualnej sieci. Wirtualne sieci prywatne są alternatywą dla dużo droższej technologi dzierżawienia łączy.

Wraz z rozwojem Twojego biura nieunikniony jest także postęp rozwiązań informatycznych w nim zastosowanych. Jako młodzi i ambitni ludzi chcielibyśmy zostać Twoim partnerem i pomóc w osiągnieciu lepszych wyników poprzez:
  • tworzenie oraz zarządzanie witryną internetową,
  • tworzenie aplikacja webowych realizujących procesy biznesowe,
  • wirtualizacje,
  • wdrożenie rozwiązań VoIP.
VoIP - Tradycjna telefonia, oprócz tego, że jest starodawana i nie daje Cie nowych funkcjonalności to jest przede wszystkim za droga. Mając do dyspozycji połączenie z siecią Internet, możesz znacząco obniżyć rachunki telefoniczne dzięki technologi VoIP (Voice Over IP). Techonologia ta umożliwia przesyłanie danych za pomocą łączy internetowych, a wszystko to przy zachowaniu standardowego numeru telefonicznego. Globalny charakter sieci Internet, przekłada się bezpośrednio na technologie VoIP powodując, że zarówno połączenia krajowe, komórkowe i międzynarodowe są porównywalnie tanie, a co najważniejsze dużo tańsze od cen tradycyjnych operatorów.

Wirtualizacja - W przypadku, gdy Twoje biuro posiada kilka fizycznych maszyn (serwerów) odpowiedzialnych za relizację różnych procesów biznesowych, warto rozważyć ich konsolidacje do pojedynczej fizycznej maszyny i zastosowanie technologii wirtualizacji. Wirtualizacja polega na tworzeniu w pełni funkcjonalnych niezależnych komputerów w obrębie pojedynczej fizycznej maszyny. Korzyście z tego płynące to przede wszystkim oszczędność energii, uproszczenie infrastruktury i zarządzania nią.