Wybierz załogi do porównania:
Numer startowy pierwszej załogi:
Numer startowy drugiej załogi:
Podaj numer załogi:
Numer Startowy:
Wyniki łączne
Miejsce Nr Kierowca/
Pilot
PS 2PS 3Wynik
1 13 Wojciech Grzonka/
Marcin Jerzyk
02:39'8905:17'5213:27'84
2 34 Dariusz Szada Borzyszkowski/
Rafał Szada Borzyszkowski
02:26'0605:38'4413:37'59
3 32 Radosław Klajnszmyt/
Krzysztof Popowski
02:28'8405:34'0913:43'54
4 9 Damian Żakowski/
02:17'1505:30'8614:14'50
5 33 Karol Gruna/
Paweł Turzyński
02:39'6305:56'7014:34'21
6 30 Błażej Grela/
02:48'4905:55'1414:41'77
7 18 SŁAWOMIR OSSOWSKI/
DARIUSZ BŁASZEK
02:49'3705:49'9414:46'44
8 49 stanislaw formela/
piotr szczodrowski
02:53'3006:03'4314:49'10
9 45 Marian Zabrocki/
Arkadiusz Dziedzic
02:53'4206:04'0814:53'52
10 15 Dominik Matysiak/
Dawid Matysiak
02:39'0806:15'5614:57'44
11 44 Piotr Kuźmicz/
Kuba Mikita
02:57'1206:04'4215:17'73
12 53 Maciej Kukliński/
Ewelina Kuklińska
03:06'3806:08'4615:25'80
13 25 Seweryn Kiedrowicz/
Waldemard Pilacki
03:25'7206:00'1315:25'98
14 42 Marcin Hajdaniuk/
Aleksandra Florczyk
03:00'2806:16'5715:33'42
15 21 Rafał Wróblewski/
Radosław Chara
02:35'9505:56'1415:35'20
16 24 Mariusz Wirkus/
Michał Rumel Czarnowski
02:24'7107:56'2815:50'36
17 12 Jarek Pellowski/
Monika Pellowska
03:08'7106:23'3516:01'58
18 23 Grzegorz Bigos/
Dawid Kobus
03:00'9306:39'9316:06'56
19 41 Wojciech Drygalski/
Joanna Drygalska
03:08'4406:02'2416:09'15
20 28 Kazimierz Szreder/
03:25'7206:38'1616:34'72
21 56 Łukasz Cupa/
Anita
03:22'2606:31'3316:35'61
22 54 DANIEL SZCZEPANSKI/
BARTOSZ GÓRALSKI
02:19'2907:56'2816:39'19
23 2 Marcin Starszak/
Robert Szufrajda
02:32'2607:56'2816:43'85
24 57 sebastian cupa/
justyna patyna
03:07'3707:07'2416:46'27
25 43 tomasz podjacki/
gracjan biernat
03:25'7206:33'1116:48'72
26 58 Karol Cupa/
Aurelia
03:11'0307:03'6316:49'16
27 52 Jacek Cichór/
Monika Wargowska
03:25'7206:40'8716:50'08
28 46 Tomasz Kobyłecki/
Michał Pawłowski
03:25'7207:56'2817:02'88
29 31 Michal Brudnicki/
Jakub Lipski
02:58'8507:56'2817:08'52
30 26 Łukasz Kapanka/
03:25'7207:56'2817:17'04
31 11 Hubert Gadzała/
Emil Taube
03:12'3706:42'3317:18'23
32 22 Marcin Hope/
Paweł Stoltman
02:59'8607:56'2817:18'42
33 7 PIOTR WUTKOWSKI/
REMIK WUTKOWSKI
03:09'8505:55'6317:19'53
34 29 Krzysztof Knitter/
03:25'7207:24'7417:21'06
35 63 ZAREMBA WOJCIECH/
DANIEL STAWSKI
02:26'1906:41'2717:21'51
36 14 Andrzej Karczewski/
Karol Karczewski
03:25'7206:52'4417:22'28
37 10 Kamil Piekarski/
Patryk Pozorski
02:58'4206:13'9817:26'45
38 36 ARMIN KOSZAREK/
SEBASTIAN PSTRĄGOWSKI
03:25'7207:56'2817:35'90
39 37 Wojtek Kobierowski/
Filip Rafaląt
03:25'7206:53'1217:36'76
40 27 Tomasz Schada Borzyszkowski/
Aleksandra Schada Borzyszkowska
03:25'7207:56'2817:46'92
41 39 Paweł Ścibisz/
Karol Całczyński
03:03'5606:30'3317:47'94
42 8 ŁUKASZ KNAPIŃSKI/
GRZEGORZ RYBKA
03:13'1006:27'3017:54'45
43 47 Marek Lubiński/
03:06'2207:17'5718:07'74
44 55 Piotr Mączka/
Łukasz Wiatr
03:25'7207:56'2818:14'19
45 3 Marcin Śliwinski/
Tomasz Szczęsny
03:11'4506:54'2518:15'34
46 5 Marta Korycka/
Monika Rykowska
03:25'2506:46'8318:16'10
47 4 Dagmara Poczobutt/
Maciej Błaszczyk
03:25'7206:37'0718:16'84
48 69 69/
69
02:34'9307:19'0118:23'99
49 17 RAFAŁ KOZAKIEWCZ/
IWONA KOZAKIEWICZ
03:25'7207:56'2818:33'23
50 51 zdzislaw trocki/
malina
02:24'7707:56'2818:35'10
51 35 Grzegorz Koseda/
Skibicki Marcin
03:25'7207:56'2818:42'64
52 6 TOMASZ JANICKI/
SEBASTIAN ŁOŃSKI
03:03'7607:32'3018:50'11
53 40 Marcin Berent/
Renata Berent
03:17'9907:56'2818:56'69
54 60 MARCIN JASIULEWICZ/
AGNIESZKA JASIULEWICZ
03:20'0707:38'6519:12'77
55 1 Zbigniew Łepak/
Marek Łoński
03:25'7207:41'0219:20'79
56 20 Michał Helta/
Lucyna Helta
03:13'3407:56'2819:23'67
57 48 Jarosław Jażdżewski/
Mieczysław Kąkolewski
03:25'7207:52'3919:32'16
58 19 Marcin Szukał/
Gosia
03:25'7207:56'2819:36'05
59 38 Paweł Izdebski/
Bartosz Waszczyk
03:25'7207:56'2819:36'05
60 50 Piotr Wroński/
Joanna Wrońska
03:25'7207:56'2819:36'05
61 59 Andrej Zygmański/
Kacper Zygmański
03:25'7207:56'2819:36'05