III ELIMINACJA PUCHARU RALLYLAND 2011
28.05.2011 OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia AK Orski Klasa4
2 Arkadiusz Arabasz Marcin Bruski Opel Astra Koszalin Koszalin Klasa4
3 Piotr Jędrusiak Katarzyna Jędrusiak Fiat CC Gdańsk Klasa2
4 Marcin Biadała Leszek Hadrys subaru impreza pleszew GRUPA RAJDOWY PLESZEW Klasa5
5 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew pitstopserwis.pl Klasa1
6 Filip Piechota Kinga Klimek BMW 318is Gdańsk P&P Racing Gość
7 Wojtek Kiełbaska Ewa Nowak Toyota Celica GT-Four Sieradz team50.pl Klasa5
8 Slawomir Purzycki Mariusz Purzycki FORD SIERRA GDAŃSK AUTO CENTRUM MANHATTAN Klasa3
9 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Subaru Impreza Pleszew WRC PLESZEW Klasa5
10 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat Cinquecento Gdańsk Klasa2
11 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort szczecin Speedy Gość
12 Konrad Ustarbowski Witek Walasiewicz FIAT SC Gdynia/Gdańsk U&W RALLY_TEAM Klasa2
13 Jakub Klatta Krzysztof Banach Suzuki Swift Klasa2
14 Łukasz Jędryszczak Aneta Łomińska Fiat SC Koszalin/Gdańsk Mx-Koszalin Klasa2
15 Witold Kędzierski-jachimek Wojtek Jurdziński FIAT SC Ostrów Wlkp. Ostrowska Grupa Rajdowa Klasa1
16 Pawel Labuda Marcin Deuter Seicento Elblag EcoPitStop Klasa2
17 Grzegorz Nawrocki Piotr Nawrocki Peugeot 106 Gdynia/Tczew Nawroccy Rally Brothers Klasa3
18 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100NX Zakrzewo/Polska Klasa5
19 Piotr Szwankowski Paulina Szymczak Subaru Impreza STI Sieradz/PL WRC PLESZEW Klasa5
20 Marcin Głazek Tomasz Araszkiewicz Honda CRX Szczecin AK Stargardzki Klasa3
21 Adam Plata Marcin Bogdan Fiat SC Gdańsk MTT Klasa2
22 Tomasz Hildebrand Agnieszka Kasper Renault Ledwo Zipie Gdansk Szrociak Team :) Klasa4
23 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW rgupa Rajdowy Pleszew Klasa2
24 Dariusz Degowski Błażej Karwowski Ford Sierra Gdańsk Zohan Rally Team Klasa4
25 Bartłomiej Łukasik Grzegorz Łukasik Suzuki Swift Wielkopolska Klasa2
26 Tymoteusz Wojtczak Marcin Kałos Peugeot 405 Gorzów Wlkp Rajdowy Gorzów Klasa4
27 Ryszard Zabel Piotr Szczęśniak MAZDA MX-3 ZŁOTÓW szczeniak17 Klasa4
28 Paweł Osinka Mateusz Mołodecki Renault Clio Szczecin Automobilklub Stargardzki Klasa4
29 Piotr Roziński Grzegorz Skobieś Tico Tczew pitstopserwis.pl Klasa1
30 Maciej Nykowski Łukasz Karło Fiat Seicento Konin/Polska www.LimanyRallyTeam.pl Klasa2
31 Łukasz Trepczyk Mariola Domaszk HONDA CRX Przodkowo Klasa3
32 Wojciech Czyżewski Kamil Czyżewski Subaru Impreza GT Gdańsk Klasa5
33 Anna Adamska Tomasz Konopka EVO IX Warszawa/Polska Gość
34 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA Pleszew GRUPA RAJDOWY PLESZEW Klasa3
35 Piotr Dymalski Przemysław Dymalski Mitsubishi Gdańsk Dymal Racing Team Klasa5
36 Tomasz Pałucki Wojtkun Magdalena Mitsubishi Olsztyn OKR Klasa5
37 Maciej Osowski Karol Łangowski BMW E30 Nowa Cerkiew Klasa3
38 Rafał Siwka Wojciech Marciniak Peugeot 306 Gniezno AW Klasa4
39 Arkadiusz Piesik Subaru Impreza Chojnice Klasa5
40 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Suzuki Swift GTI Poznań InfoTEC Racing Team Klasa2
41 Paweł Węgrzynowski Marek Ronkiewicz Subaru Impreza Brodnica - Polska CBR Klasa5
42 Łukasz Sawicki Mateusz Mazurek Opel Astra Koszalin AK ORSKI Gość
43 Sebastian Majer Kamil Szczepański Opel Astra GSi Gdynia www.streetholix.pl Klasa4
44 Krzysztof Parus Artur Stasiak Fiat PUNTO Rzgów k/Konina /Polska QvadratRacingTeam Klasa2
45 Grzegorz Krzyżostaniak Kamil Zapotoczny VW Golf Szczecin Auto Klub Szczecin Klasa4
46 Igor Bartołd Mariusz Kaczmarczyk BMW E30 318is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
47 Marcin Kurlej Piotr Hajduk honda civic Bytów Klasa3
48 Marta Korycka Monika Rykowska Renault Clio 1,2 16V Chojnice AK Rallyland Klasa2
49 Tomasz Smorawiński Michał Zagórski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4
50 Bartosz Alejski Lilianna Piśmienna Mitsubischi Lancer EVO X Klasa5


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: pawel@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl