IV ELIMINACJA PUCHARU RALLYLAND 2011
25.06.2011 OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia AK Orski Klasa4
2 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort Szczecin SPEEDY Gość
3 Filip Piechota Kinga Klimek BMW Gdańsk P&P Racing Gość
4 Piotr JĘdrusiak Katarzyna JĘdrusiak FIAT CC GDAŃSK Klasa2
5 Konrad Ustarbowski Witold Walasiewicz Fiat SC A-grupa Gdynia/Gdansk U&W RALLY TEAM Klasa2
6 Piotr Nawrocki Michał Jacniacki Peugeot 106 Tczew/Polska AK Morski Klasa3
7 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat Cinquecento Gdańsk Klasa2
8 Arkadiusz Arabasz Opel Astra Koszalin OPEL MOTORSPORT Klasa4
9 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew pitstopserwis.pl Klasa1
10 Piotr Roziński Grzegorz Skobieś Daewoo Tico Tczew pitstopserwis.pl Klasa1
11 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW grupa Rajdowy Pleszew Klasa2
12 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Mitshubishi Lancer Evo PLESZEW WRC PLESZEW Klasa5
13 Witold KĘdzierski-jachimek RadosŁaw Urbaniak FIAT SEICENTO OSTRÓW WLKP. OSTROWSKA GRUPA RAJDOWA Klasa1
14 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA CRX Pleszew grupa Rajdowy Pleszew Klasa3
15 Maciej Nykowski Łukasz Karło Fiat Seicento Konin www.LimanyRallyTeam.pl Klasa2
16 Tomasz Smorawiński Michał Zagórski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4
17 Piotr Szwankowski Paulina Szymczak Subaru Impreza STI Sieradz/PL WRC PLESZEW Klasa5
18 Krzysztof Parus Artur Stasiak Fiat PUNTO Rzgów k/Konina QvadratRacingTeam Klasa2
19 Anna Adamska Tomek Konopka EVO 9 Warszawa Gość
20 Krzysztof Gil Kamil Woźniak Fiat SC Gdańsk Klasa2
21 Maciej Ziobrowski Klasa5
22 Adam Plata Marcin Bogdan Fiat sc Gdańsk MTT Klasa2
23 Marcin Kurlej Tomasz Fabczak Honda Civic Coupe Bytów Klasa3
24 Łukasz Jędryszczak Aneta Łomińska Fiat SC Brzeżno/Koszalin Brzeżno Rally Team Klasa2
25 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Suzuki SWift GTI Poznań InfoTEC Racing Team Klasa2
26 Wiktor Damps Bartosz Damps Fiat CC Nowy Dwór Gdański Inter-Rally.pl Klasa4
27 Jacek Aleksak Tomasz Littwin nissan sunny wejherowo AK MORSKI Klasa4
28 Michał Złomiańczuk Michał Baumgart BMW M3 Straszyn Gość
29 Paweł Labuda Marcin Deuter Fiat Seicento Elbląg Eco Pit Stop Klasa2
30 Tomasz Żelechowski Magdalena Kutrowska Daewoo Lanos Płońsk/Polska Klasa4
31 Dominik Głębicki Łukasz Ługowski Opel Astra Wałcz A.Wielkopolski / A.Królewski Gość
32 Igor Bartołd Tomasz Mroczkowski BMW E30 318is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
33 Bartłomiej Łukasik Grzegorz Łukasik Suzuki Swift 4WD Wielkopolska Celica Club Poland Klasa2
34 Tomasz Hildebrand Agnieszka Kasper Renault Clio Gdańsk Szrociak Team Klasa4
35 Piotr SzczĘŚniak Ryszard Zabel MAZDA MX-3 ZŁOTÓW szczeniak 17 Klasa4
36 Jakub Brzeziński Jakub Gerber Peugeot 206 Poznań JB Events Rally Team Gość
37 Robert Bartela Piotr Ziołkowski EVO Gdańsk AK Orski Klasa5
38 Łukasz Sawicki Maciej Mardziel BMW 318 is Koszalin Sawicki Team Gość
39 Dariusz Degowski Błażej Karwowski mitsubishi evo Gdańsk Zohan Rally Team Klasa5
40 Tomasz Pałucki Magdalena Wojtkun Mitsubishi lancer Olsztyn Dymal Racing Team Klasa5
41 Przemysław Dymalski Piotr Dymalski Mitsubishi Gdańsk Dymal Racing Team Klasa5
42 Bartosz Alejski Mitsubishi Lancer Evo X Gdańsk Klasa5


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: pawel@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl