V ELIMINACJA PUCHARU RALLYLAND 2011
23.07.2011 OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Piotr Jędrusiak Katarzyna Jędrusiak Fiat Cinquecento Gdańsk Klasa2
2 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia AK Orski Klasa4
3 Filip Piechota Kinga Klimek BMW 318is Gdańsk P&P racing Gość
4 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort szczecin Speedy Gość
5 Arkadiusz Arabasz Marcin Bruski Opel Astra Koszalin A&A Rally Team Klasa4
6 Wojciech Elwart Mieszko Suzuki Baleno Gdańsk/Polska dzikie kaczki Gość
7 Adam Plata Marcin Bogdan fiat sc Gdańsk Mobil Truck Team Klasa2
8 Piotr Nawrocki Michał Jacniacki Peugeot 106 Tczew/Polska AK Morski Klasa3
9 Grzegorz Nawrocki Ewelina Nawrocka Peugeot 106 Gdynia/Polska Klasa3
10 Łukasz Jędryszczak Rechmal Maciej Fiat SC Brzeżno/Polandia Rally Team Brzeżno Klasa2
11 Michał Złomańczuk Michał Baumgart BMW M3 Straszyn SSS AK Orski Gość
12 Bartłomiej Łukasik Grzegorz Łukasik Suzuki Swift 4WD Krzyż Wielkopolski Celica Club Poland Klasa2
13 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA CRX POLSKA grupa Rajdowy Pleszew Klasa3
14 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW gr. Rajdowy Pleszew Klasa2
15 Krzysztof Gil Kamil Woźniak Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno Klasa2
16 Tomasz Smorawiński Michał Zagórski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4
17 Wojtek Kiełbaska Ewa Nowak Toyota Celica GT-Four Sieradz team50.pl Klasa5
18 Robert Bartela Piotr Ziołkowski VW GOLF Gdańsk AK ORSKI Klasa4
19 Mariusz Cendrowski Joanna Lis Fiat Seicento Poznań / Polska AMARGROUP.PL Klasa2
20 Wojciech Frazik Marcin Guzik honda crx człuchów FRAZIK&GUZIK Klasa3
21 Adam Wójcikowski Dominik Zdulski Peugeot 306 Szczecin Klasa4
22 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100NX Zakrzewo/Polska Klasa5
23 Sławomir Purzycki Mariusz Purzycki Ford Sierra MK1 Gdańsk AutoCentrum Manhattan Klasa3
24 Tomasz Hildebrand Agnieszka Kasper Renault Clio Gdańsk Szrociak Team Klasa4
25 Andrzej Marchewicz Robert Minga OPEL ASTRA wejherowo AK MORSKI Klasa4
26 Ryszard Zabel Piotr Szczęśniak MAZDA MX-3 Złotów Klasa4
27 Krzysztof Janisz Tomasz Korpalski Subaru Pruszcz Gdański AK Orski Gość
28 Piotr Korzeniewski Jakub Brzeźiński Subaru Impreza GT Zielona Góra JBevents&GC8.pl team Klasa5
29 Krystian Augustyniak Przemysław Sielicki VW Golf Gdynia AK Morski Klasa4
30 Adam Skowroński Antoni Kaczanowski bmw e30 a a Klasa4
31 Piotr Witecki Angelika Stępkowska Focus RS Gdańsk FinansowyPiotr.pl Klasa5
32 Dominik Kocieniewski Paweł Chudziński Ford Fiesta Brodnica / Polska DOKO Klasa4
33 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat CC 1.2 Gdańsk Klasa2
34 Mateusz Siłakowski Marta Wajda Fiat SC Chełmża/Gdańsk Mati Rally Team Klasa2
35 Robert Wielochowski Grzegorz Pietkiewicz Fiat Seicento Gdynia ROBAK Team Klasa2
36 Tomasz Dulas Mariusz Marksz Peugeot 206 Gdynia/PL Dulcio Rally Team Klasa4
37 Igor Bartołd Mariusz Kaczmarczyk BMW E30 318is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
38 Paweł Węgrzynowski Marek Ronkiewicz Subaru Impreza STI Brodnica / PL www.eltronik.net.pl Klasa5
39 Piotr Dymalski Izabela Pankrac Mitsubishi Lancer Gdańsk Dymal Racing Team Klasa5
40 Jacek Tarazewicz Marek Tarazewicz Subaru Impreza Gorzow wlkp Rajdowy Gorzow Klasa5
41 Tymoteusz Wojtczak Marcin Kalos Peugeot 405 Gorzow wlkp Rajdowy Gorzow Klasa4
42 Tomasz Pałucki Magdalena Wojtkun Mitsubishi Lancer Olsztyn Dymal Racing Team Klasa5
43 Marta Korycka Monika Rykowska Renault Clio 1,2 16V Chojnice AK Rallyland Klasa2
44 Dariusz Degowski Błażej Karwowski Ford Sierra Gdańsk Zohan Rally Team Klasa4
45 Piotr Szwankowski Paulina Szymczak Subaru Impreza Sieradz/PL WRC Pleszew Klasa5
46 Tomek Konopka Ania Adamska EVO X Polska 4G Gość
47 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Mitsubishi EVO PLESZEW WRC PLESZEW Klasa5
48 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew Klasa1
49 Tomasz Mikołajczyk Mitsubishi lancer evo 9 Krakow Racerent Gość
50 Andrzej Buszkiewicz Subaru Impreza Klasa5
51 Łukasz Sawicki Mateusz Mazurek Opel Astra Koszalin troleje.pl Gość
52 Rafał Gałka Anna Gałka Lancer Evo Międzychód a Klasa5
53 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Suzuki Swift GTI Klasa2
54 Marcin Kurlej Rafał Kurlej Honda Coupe Bytów Klasa3


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: pawel@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl