VI ELIMINACJA PUCHARU RALLYLAND 2011
13.08.2011 OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia a Klasa4
2 Ryszard Zabel Mirosław Wrzeszcz Mazda Mx3 Klasa4
3 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat Cinquecento Gdańsk Klasa2
4 Piotr Jędrusiak Katarzyna Jędrusiak FIAT CC Gdańsk Klasa2
5 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort szczecin Speedy Gość
6 Filip Piechota Kinga Klimek BMW 318is Gdańsk P&P racing Gość
7 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA CRX Pleszew grupa Rajdowy Pleszew Klasa3
8 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100NX Zakrzewo / Polska Klasa5
9 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW gr. Rajdowy Pleszew Klasa2
10 Wojtek Kiełbaska Ewa Nowak Toyota Celica GT-Four Sieradz team50.pl Klasa5
11 Piotr Korzeniewski Jakub Brzeźiński Subaru Impreza GT Zielona Góra JBevents&GC8.pl team Klasa5
12 Piotr.brzoskowski Rafał Bogacz bmw m3 e36 poznań Klasa5
13 Robert Bartela Piotr Ziołkowski VW GOLF Gdańsk AK ORSKI Klasa4
14 Arkadiusz Arabasz Marcin Bruski Opel Astra Koszalin A&A Rally Team Klasa4
15 Dariusz Degowski Błażej Karwowski Ford Sierra Gdańsk Zohan Rally Team Klasa4
16 Konrad Ustarbowski Witek Walasiewicz Fiat Seicento Gdynia / Gdańsk U&W Rally Team Klasa2
17 Piotr Szwankowski Paulina Szymczak Subaru Impreza Sieradz/PL WRC PLESZEW Klasa5
18 Michał Bortkiewicz Weronika Rossa fiat seicento Bydgoszcz/Polska Klasa2
19 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Mitsubishi EVO IX Pleszew WRC-PLESZEW Klasa5
20 Mateusz Siłakowski Bartosz Krajewski Fiat SC Chełmża/Chełmża Mati Rally Team Klasa2
21 Kazimierz Kamiński Małgorzata Gryczman Honda Civic Koszalin Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej Klasa3
22 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew pitstopserwis.pl Klasa1
23 Tomasz Smorawiński Michał Zagórski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4
24 Igor Bartołd Mariusz Kaczmarczyk BMW E30 318is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
25 Krzysztof Janisz Paweł Raczak Subaru Pruszcz Gdański Gość
26 Henryk Buszkiewicz Peugeot Gorzów Klasa3
27 Jarosław Kołaczewski Mariusz Welenc BMW E30 318is Ciechanów Ch-K Slow Rally Team Klasa4
28 Wojciech Elwart Mieszko Suzuki Baleno Gdańśk Er fors łan Gość
29 Michał Grzybkowski --- Subaru Impreza Poznań/PL --- Klasa5
30 Tomasz Pałucki Magdalena Wojtkun Mitsubishi Lancer Olsztyn Grupa Amax Rally Team Klasa5
31 Adam Plata Marcin Bogdan Fiat SC Gdańsk MTT Klasa2
32 Tomek Konopka Ania Adamska EVO X Warszawa 4G Gość
33 Krzysztof Ryduchowski Tomasz Mroczkowski Ford Gdańsk CRTeam Klasa4
34 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Suzuki Swift GTI Poznań InfoTEC Racing Team Klasa2
35 Adam Smorawiński Paweł Suchorzebski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: pawel@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl