VII ELIMINACJA PUCHARU RALLYLAND 2011
5.11.2011 OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100NX Zakrzewo/Polska Klasa5
2 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia Klasa4
3 Piotr JĘdrusiak Katarzyna JĘdrusiak FIAT CC GDAŃSK PIKA RALLY TEAM Klasa2
4 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat CC Gdańsk Klasa2
5 Arkadiusz Arabasz Marcin Bruski Opel Astra Koszalin A&A Rally Team Klasa4
6 Michał Drzewiecki Patryk Wawer Honda CRX Poznań DW RALLY Klasa3
7 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort szczecin Speedy Gość
8 Piotr Brzoskowski Rafał Bogacz bmw e36 m3 poznań Klasa5
9 Aleksander Barbukow Rafal Mlody Suzuki Swift GTi Poznan InfoTEC Racing Team Klasa2
10 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Suzuki Swift GTi Poznan InfoTEC Racing Team Klasa2
11 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Mitsubishi EVO IX PLESZWE WRC PLESZEW Klasa5
12 Filip Piechota Kinga Klimek BMW 318is Gdańsk Gość
13 Maciej Jakubowski Karol Szymański Suzuki Swift WRC PLESZEW gr. Rajdowy Pleszew Klasa2
14 Radosław Urbaniak Witold Kędzierski-jachimek HONDA CRX Ostrów Wlkp. Ostrowska Grupa Rajdowa Klasa3
15 Tomasz KuciŃski Tomasz GoŁĘbiewski SUBARU IMPREZA WARSZAWA/POLSKA Klasa5
16 Mateusz Siłakowski Bartosz Krajewski Fiat SC Chełmża/Chełmża Mati Rally Team Klasa2
17 Wojciech Kiełbaska Ewa Nowak Toyota Celica GT-Four Sieradz team50.pl Klasa5
18 Adam Plata Marcin Bogdan fiat sc Gdańsk Mobil Truck Team Klasa2
19 Piotr Szwankowski Arkadiusz Pawłowski Mitsubishi Lancer Evo IX Sieradz/PL WRC PLESZEW Klasa5
20 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA CRX Pleszew grupa Rajdowy Pleszew Klasa3
21 Darek Chodzyński Adam Stańczak Subaru Impreza Warszawa Fantazja Mocy Klasa5
22 Karol Janczewski Barbara Loose BMW Gdynia Klasa5
23 Tomasz Żelechowski Magdalena Kutrowska DAEWOO LANOS Płońsk Klasa4
24 Piotr SzczĘŚniak Ryszard Zabel MAZDA MX-3 Złotow Klasa4
25 Marek Gruba Mariusz Fiedurek Fiat CC Złotów Fiedy&Marlon Klasa2
26 Błażej Czekan Beata Wierzbicka Renault Clio R3 Gryfino / Polska CITO Rally Team Gość
27 Bartosz Gęsikowski Olimpia Pardej BMW Szczecin AK Szczecin Klasa5
28 Robert Bartela Piotr Ziołkowski VW GOLF Gdańsk AK ORSKI Klasa4
29 Paweł Labuda Marcin Deuter Fiat Seicento Iława Klasa2
30 Piotr Nawrocki Michał Jacniacki Peugeot 106 Tczew/Polska AK Morski Klasa3
31 Krzysztof Gil Kamil Woźniak Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno Klasa2
32 Grzegorz Nawrocki Michał Grabowski Peugeot 106 Gdynia pitstopserwis.pl Klasa3
33 Igor Bartołd Mariusz Kaczmarczyk BMW E30 318is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
34 Piotr Dymalski Iza Pankrac Mitsubishi Lancer Gdańsk EVO Dymal Racing Team Klasa5
35 Tomasz Pałucki Magdalena Wojtkun Mitsubishi Lancer Olsztyn Grupa Amax Rally Team Klasa5
36 Sławek Popow Marek Domański Peugeot 106 Poznań InfoTEC Racing Team Klasa3
37 Marcin Radzikowski Jakub Machnikowski Fiat Seicento Łomianki ADHD Rally Team Klasa2
38 Waldemar Lewandowski Maciej Lewandowski Daewoo Tico Sopot Pitstopseriws.pl Klasa1
39 Konrad Ustarbowski Witold Walasiewicz Fiat SC Gdynia / Gdańsk U&W Rally Team Klasa2
40 Wojciech Elwart Suzuki Baleno Gdańsk Fikumiku Gość
41 Robert Wielochowski Rafal Owczarek Fiat Seicento Gdynia ROBAK Team Klasa2
42 Dawid Dobrodziej Karolina Szczerbik Honda - Art Metal Rally Team Gość
43 Tomasz Smorawiński Michał Zagórski BMW E30 318 is Poznań Smorawiński Motorsport Klasa4
44 Sławomir Purzycki Mariusz Purzycki Ford Sierra MK1 Gdańsk AutoCentrum Manhattan Klasa3
45 Marcin Głazek Honda CRX Szczecin AK Stargardzki Klasa3
46 Izabela Bzyl Katarzyna Bzyl PEUGEOT Poznań Bzylki Rally Sisters Gość
47 Jan Dembski Piotr Bogdański Subaru Impreza Spec-C Warszawa JJ Motorsport Gość
48 Adam Dudziński Krzysztof Krawczuk mitsubishi Gdańsk Klasa5
49 Kazimierz Kamiński Szymon Russak Honda Civic Koszalin Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej Klasa3
50 Włodzimierz Wesołek Bartosz Wesołek Honda Szczecin AK Szczecin Klasa3
51 Mirosław Horbaczewski Fiat Seicento Poznań AW Klasa2
52 Łukasz Sawicki Mateusz Mazurek Opel Astra Koszalin troleje.pl Gość
53 Marcin Kurlej Paweł Garski honda civic coupe Klasa3
54 Łukasz Knap Maciej Kołodziejek BMW E30 318 is Poznań Klasa4
55 Łukasz Sosnowski Maciej Humięcki Opel Corsa Szczecinek www.scsclub.pl Klasa2
56 Adam Smorawiński Paweł Garus BMW E30 318 is Smorawiński Motorsport Klasa4
57 Anna Adamska Tomasz Konopka Mitsubischi Lancer Polska Gość


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: pawel@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl