logo I RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2012
Numer Startowy Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew A.K Morski Klasa1
ack
2 Grzegorz Rybka Szymon Stasiorowski FIAT 126P CZŁUCHÓW NIEZRZESZONY Klasa1
ack
6 Mateusz Laskowski Łukasz Bury Fiat Seicento Koszalin CC-SC
7 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW WRC PLESZEW Klasa2
ack
photo 8 Aleksander Barbukow Borys Barbukow Suzuki Swift GTi Poznan LubuDubu InfoTEC Racing Team Klasa2
10 Konrad Ustarbowski Tomasz Kryszewski Fiat SC Gdynia/Gdansk Automobilklub Orski CC-SC
11 Jedrzej Kiedrowicz Krzysztow LewiŃski FIAT CC 1.1 CHOJNICE POLSKA AUTOMOBILKLUB BYDGOSKI CC-SC
ack
12 Krzysztof Gil Kamil Woźniak Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno CC-SC
ack
13 Marta Korycka Monika Rykowska Renault Clio 1,2 16V Chojnice/Polska AK Rallyland Klasa2
ack
14 Krzysztof Mroczkowski Ireneusz Faj Fiat Seicento Gdańsk/Polska Mroczekrally CC-SC
15 Paweł Górski Paweł Rodowicz suzuki swift Wrocław Klasa2
ack
16 Bartłomiej Łukasik Grzegorz Łukasik Suzuki Swift 4WD Krzyż Wielkopolski Celica Club Poland Klasa2
photo 17 Witold KĘdzierski-jachimek RadosŁaw Urbaniak HONDA CRX OSTRÓW WLKP. Ostrowska Grupa Rajdowa Klasa3
ack
18 Sebastian Cistowski Tomasz Domański Honda Civic Korzybie Gras Rally Team Klasa3
ack
19 Grzegorz Nawrocki Piotr Nawrocki Peugeot 106 Gdynia/Tczew/Polska Nawrocky Rally Brothers Klasa3
ack
20 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała Honda CRX Pleszew WRC PLESZEW Klasa3
21 Marek Golinski Joachim Gliszczynski Honda CRX Przechlewo/Polska MARPOL Klasa3
ack
22 Adrian Grodzki Sławomirk Koszuta Honda Civic Szczecin Gryfino Tenzi Team Klasa3
23 SŁawomir Nowakowski Marek Michalski Citroen Saxo Szczecin Klasa3
25 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Gdynia Klasa4
ack
26 Dariusz Degowski Karol Markowski Ford Sierra Gdańsk Zohan Rally Team Klasa4
photo 28 Marcin Kondraciewicz Tomasz Swiątek Renault Clio Rumia Klasa4
ack
30 Jacek Szyc Justyna Strojna VW New Beetle Gdynia Carisma Racing Team Klasa4
31 Marcin Matczak Michał Skiba BMW E36 Gdańsk Klasa4
ack
33 Krzysztof Ryduchowski Tomasz Mroczkowski Ford Sierra Gdańsk/Koszalin Klasa4
35 Piotr Szwankowski Arkadiusz Pawłowski Mitsubishi Lancer EVO IX Sieradz/PL WRC PLESZEW Klasa5
36 Tomasz KuciŃski Tomasz GoŁĘbiewski SUBARU IMPREZA OPACZ KOLONIA Klasa5
ack
37 Maciej Ziobrowski Marek Kogowski E9 Klasa5
38 Bartosz Lilianna Piśmienna Mitsubishi Lancer Klasa5
ack
39 Piotr Korzeniewski Tomasz Kosowicz SUBARU IMPREZA GT Zielona Góra GC8.pl Klasa5
40 PaweŁ Pisz Krzysztof Konior SUBARU IMPREZA POBIEROWO Klasa5
ack
41 Mateusz Frankiewicz Impreza GT Trójmiasto Klasa5
42 Tomasz Karchut Emilian Kowalewski Skoda Octawia Gdańsk AUTOMOBILKLUB MORSKI Klasa5
ack
47 Piotr Hallek Kacper Błoński Nissan 100NX Zakrzewo/Polska Klasa5
ack
48 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort szczecin CITO Rally Team Gość
ack
49 Błażej Czekan Maciej Masłowiec Renault Clio Gryfino CITO Rally Team Gość
ack
50 Wojciech Elwart Suzki Baleno Gdańsk S4Group Gość
ack
51 Krzysztof Janisz Agnieszka Janisz Subaru Impreza Pruszcz Gdański Gość
52 Przemysław Jędras Patrycja Pabian Peugeot 206 Kwidzyn Gość
ack
53 Łukasz Sawicki Mateusz Mazurek Opel Astra Koszalin AK ORSKI Gość
ack
54 Błażej Kochańczyk Bartłomiej Kwiatek Honda Polska Gość
55 Dariusz Topolewski Marcin Gagacki Opel Astra Klasa4
ack
56 Arkadiusz Kocemba Seweryn Rutkowski Opel Astra Klasa4
ack
57 Rafał Gałka Michał Sowiński Mitsubishi Lancer Klasa5
ack
58 Mariusz Prei Łukasz Szterleja Opel Astra Klasa4
ack
59 Marcin Gembiak Michał Plewa Fiat Seicento CC-SC
ack
60 Łukasz Szterleja Michał Prei BMW 318 is Gość
ack
61 Iwona Rasczak Paweł Raczak Renaukt Clio III Klasa2
ack

Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: info@ak-rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl