II RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2012
Lp.
Kierowca
Pilot
Pojazd
Miasto/Państwo
Team
Klasa
Akcept
1
Tomasz Pyra
Agnieszka Pyra
Honda
Gdynia
Klasa4
2
Piotr Jędrusiak
Katarzyna Jędrusiak
FIAT CC 1,2 16V
Gdańsk
PIKA RALLY TEAM
Klasa2
3
Tomasz KuciŃski
Tomasz GoŁĘbiewski
SUBARU IMPREZA
OPACZ KOLONIA
TOM-CAR
Klasa5
4
Marcin Kondraciewicz
Tomasz Swiątek
Renault Clio
Wejherowo
Klasa4
5
Paweł Pisz
Krzysztof Konior
Subaru Impreza
Pobierowo
PISZONY RALLY TEAM
Klasa5
6
Mateusz Laskowski
Łukasz Bury
Fiat Seicento
Koszalin
Klasa2
7
Krzysztof Mroczkowski
Marek Giżyński
Fiat Seicento
Gdańsk/Polska
Mroczekrally
Klasa2
8
Michal Bortkiewicz
Weronika Rossa
fiat seicento
Bydgoszcz / Polska
Klasa2
9
Marcin Gembiak
Michał Plewa
Fiat Seicento
Poznań
Kryzys Rally Team
Klasa2
10
Mateusz Frankiewicz
Michał Plichta
Subaru Impreza
3miasto
Klasa5
11
Piotr Szwankowski
Arkadiusz PawŁowski
MITSUBISHI EVO IX
SIERADZ/POLSKA
WRC PLESZEW
Klasa5
12
Darek Górski
Jerzy Popko
Ford Escort
Szczecin
Cito Rally Team
Gość
13
Waldemar Balcerek
Małgorzata Balcerek
Mitsubishi EVO IX
PLESZEW
WRC PLESZEW
Klasa5
14
Marek Golinski
Joachim Gliszczynski
Honda CRX
Przechlewo
Klasa3
15
Ireneusz Faj
Łukasz Śledź
Honda
Gdańsk/Polska
AB RECON
Klasa3
16
Witold Kędzierski-jachimek
Maciej Gola
Honda CRX
Ostrów Wielkopolski
Ostrowska Grupa Rajdowa
Klasa3
17
Piotr Brzoskowski
bmw m3
poznań
Klasa5
18
Aleksander Barbukow
Maciej Jamrozinski
Suzuki Swift GTi
Poznan
LubuDubu InfoTEC Racing Team
Klasa2
19
Michał Złomańczuk
Marta Złomańczuk
BMW M3
Straszyn
SSS AK Orski
Gość
20
Tomasz Pałucki
Magdalena Wojtkun
Mitsubishi Evo X RS
Olsztyn
Klasa5
21
Piotr Nawrocki
Michał Jacniacki
Peugeot 106
Tczew/Polska
AK Morski
Klasa3
22
Łukasz Sosnowski
Dariusz Juszkiewicz
BMW E36 328i
Szczecin
Automobilklub Zachodniopomorski-Superchruper Rally Team
Klasa5
23
Bartosz Mederski
Kamil Koczaj
bmw 318
Gdańsk
Tesco Drift team
Klasa4
24
Michał Drzewiecki
Patryk Wawer
Honda CRX
Poznań/Polska
DW RALLY
Klasa3
25
Arkadiusz Arabasz
Opel Astra
Koszalin
Skodex Rally Driver
Klasa4
26
Karol Starzak
BMW E30 318is
Gdańsk
Klasa4
27
Krzysztof Gil
Kamil Woźniak
Fiat SC
Gdańsk
Rally Team Brzeźno
Klasa2
28
Maciej Jakubowski
Karol Szymański
suzuki swift
WRC PLESZEW
WRC PLESZEW
Klasa2
29
Maciej Lewandowski
Malwina Lewandowska
Daewoo Tico
TCZEW
pitstopserwis.pl
Klasa1
30
Grzegorz Rybka
Szymon Stasiorowski
FIAT 126P
CZŁUCHÓW
NIEZRZESZONY
Klasa1
31
Jedrzej Kiedrowicz
Krzysztow LewiŃski
FIAT CC 1.1
Chojnice
AUTOMOBILKLUB BYDGOSKI
Klasa2
32
Dariusz Degowski
Karol Markowski
Ford Sierra
Gdańsk
Zohan Rally Team
Klasa4
33
Bartosz Kaczmarek
Escort RS 2000
Gdańsk
Mor Rs Rally Team
Klasa4
34
Adam Dudziński
Krzysztof Krawczuk
evo VIII
Gdańsk
Klasa5
35
PrzemysŁaw Dziedzicki
RadosŁaw Kaczmarczyk
honda
szczecin
automobilklub zachodniopomorski
Klasa3
36
Janusz Włodarczyk
Łukasz Biadała
HONDA CRX
Pleszew
WRC PLESZEW
Klasa3
37
Krzysztof Rewucki
Emil Kochman
Honda
Pabianice / Polska
Beaver rubbers team
Klasa3
38
Filip Piątek
Damian Bellon
Renault Clio
Gdańsk
Klasa4
39
Adrian Grodzki
Sławomir Koszuta
Honda Civic
Szczecin/Gryfino
Automobilklub Zachodniopomorski
Klasa3
40
Konrad Ustarbowski
..............
Fiat SC
Gdynia
UTC Rally Team
Klasa2
41
Jakub Klatta
Maciej Karge
Subaru
Impreza
InfoTEC
Klasa5
42
Paweł Górski
Paweł Rodowicz
suzuki swift
Klasa2
43
Marcin Głazek
Honda CRX
Szczecin
Automobilklub Zachodniopomorski
Klasa3
44
SŁawomir Nowakowski
CITROEN
SAXO
Klasa3
45
Grzegorz Ratajczak
Michal Kmieciak
Fiat 126p
Miłosław
Klasa2
46
Anna Adamska
Tomasz Konopka
Mitasubiszi ewolucja dziewiąta
4G
Gość
47
Tomasz Terlikowski
Borys Barbukow
Subaru Impreza
Poznan
InfoTEC Racing Team
Klasa5
48
Marta Korycka
Karolina Ragin
Renault Clio
Chojnice/Polska
AK Rallyland
Klasa2
49
Adam Wójcikowski
Dominik Zdulski
Peugeot 306
Szczecin/Polska
Klasa4
50
Michal Gryglewski
Maciej Targowski
Mitsubishi Lancer Evo IX
Sopot
Sopot Rally Team
Klasa5
51
Węgrzynowski Paweł
Ronkiewicz Marek
Subaru Impreza
Brodnica / Polska
Brodnica - Team
Klasa5
52
Karol Janczewski
Barbara Loose
BMW
Gdynia
Speeddoctors
Klasa4
53
Paweł Chudziński
Paweł Sternicki
BMW E30 1,9IS
Brodnica Karbowo
Brodnica- Team
Klasa4
54
Dawid Dobrodziej
Karolina Szczerbik
Honda
Warszawa
4Freak Rally Team
Gość
55
Paweł Labuda
Adam Chrzanowski
Fiat Seicento
Gdańsk
Klasa2
56
Piotr Świstak
Tomasz Świstak
Mitsubishi Lancer Evo IX
Warszawa
Clon Team
Klasa5
57
Włodzimierz Wesołek
Bartosz Wesołek
honda
Szczecin
Klasa3
58
łukasz Pudełek
Marcin Stańczak
Subaru Impreza
Warszawa
Fantazja Mocy
Klasa5
59
Darek Chodzyński
Adam Stańczak
Subaru Impreza
Warszawa
Fantazja Mocy
Klasa5
60
Piotr Korzeniewski
Subaru Impreza
GC8 RallyTeam
Klasa5
61
Damian Siwka
Subaru Impreza
Klasa5
62
Igor Bartołd
Paweł Wiśniewski
Bmw
Klasa4
63
Kazimierz Kamiński
Tomasz Mroczkowski
Honda Civic
Koszalin
Automobilklub Koszaliński
Klasa3
64
Dominik Kocieniewski
Karol Zarembski
Ford Fiesta
Polska
Brodnica - DOKO
Klasa4
65
Piotr Dymalski
Tomasz Korpalski
Mitsubishi Colt
Gdańsk
Dymal Racing Team
Klasa3
66
Andrzej Łukaszyk
Waldemar Karwas
Subaru Impreza
Koszalin
Automobilklub Koszaliński
Klasa5
67
Przemysław Dymalski
Mirosław Skwarek
Mitsibishi
Gdańsk
DymalRacingTeam
Klasa3
Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail:
info@ak-rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2024
kontakt@zz-top.pl