logo II RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2012
Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Gdynia Klasa4
ack
2 Piotr Jędrusiak Katarzyna Jędrusiak FIAT CC 1,2 16V Gdańsk PIKA RALLY TEAM Klasa2
ack
3 Tomasz KuciŃski Tomasz GoŁĘbiewski SUBARU IMPREZA OPACZ KOLONIA TOM-CAR Klasa5
ack
4 Marcin Kondraciewicz Tomasz Swiątek Renault Clio Wejherowo Klasa4
ack
5 Paweł Pisz Krzysztof Konior Subaru Impreza Pobierowo PISZONY RALLY TEAM Klasa5
ack
photo 6 Mateusz Laskowski Łukasz Bury Fiat Seicento Koszalin Klasa2
ack
7 Krzysztof Mroczkowski Marek Giżyński Fiat Seicento Gdańsk/Polska Mroczekrally Klasa2
ack
8 Michal Bortkiewicz Weronika Rossa fiat seicento Bydgoszcz / Polska Klasa2
ack
photo 9 Marcin Gembiak Michał Plewa Fiat Seicento Poznań Kryzys Rally Team Klasa2
ack
10 Mateusz Frankiewicz Michał Plichta Subaru Impreza 3miasto Klasa5
11 Piotr Szwankowski Arkadiusz PawŁowski MITSUBISHI EVO IX SIERADZ/POLSKA WRC PLESZEW Klasa5
ack
12 Darek Górski Jerzy Popko Ford Escort Szczecin Cito Rally Team Gość
ack
13 Waldemar Balcerek Małgorzata Balcerek Mitsubishi EVO IX PLESZEW WRC PLESZEW Klasa5
ack
14 Marek Golinski Joachim Gliszczynski Honda CRX Przechlewo Klasa3
ack
15 Ireneusz Faj Łukasz Śledź Honda Gdańsk/Polska AB RECON Klasa3
ack
16 Witold Kędzierski-jachimek Maciej Gola Honda CRX Ostrów Wielkopolski Ostrowska Grupa Rajdowa Klasa3
ack
17 Piotr Brzoskowski bmw m3 poznań Klasa5
18 Aleksander Barbukow Maciej Jamrozinski Suzuki Swift GTi Poznan LubuDubu InfoTEC Racing Team Klasa2
ack
19 Michał Złomańczuk Marta Złomańczuk BMW M3 Straszyn SSS AK Orski Gość
20 Tomasz Pałucki Magdalena Wojtkun Mitsubishi Evo X RS Olsztyn Klasa5
21 Piotr Nawrocki Michał Jacniacki Peugeot 106 Tczew/Polska AK Morski Klasa3
ack
photo 22 Łukasz Sosnowski Dariusz Juszkiewicz BMW E36 328i Szczecin Automobilklub Zachodniopomorski-Superchruper Rally Team Klasa5
23 Bartosz Mederski Kamil Koczaj bmw 318 Gdańsk Tesco Drift team Klasa4
24 Michał Drzewiecki Patryk Wawer Honda CRX Poznań/Polska DW RALLY Klasa3
ack
25 Arkadiusz Arabasz Opel Astra Koszalin Skodex Rally Driver Klasa4
26 Karol Starzak BMW E30 318is Gdańsk Klasa4
27 Krzysztof Gil Kamil Woźniak Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno Klasa2
ack
28 Maciej Jakubowski Karol Szymański suzuki swift WRC PLESZEW WRC PLESZEW Klasa2
ack
29 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico TCZEW pitstopserwis.pl Klasa1
ack
30 Grzegorz Rybka Szymon Stasiorowski FIAT 126P CZŁUCHÓW NIEZRZESZONY Klasa1
31 Jedrzej Kiedrowicz Krzysztow LewiŃski FIAT CC 1.1 Chojnice AUTOMOBILKLUB BYDGOSKI Klasa2
ack
32 Dariusz Degowski Karol Markowski Ford Sierra Gdańsk Zohan Rally Team Klasa4
33 Bartosz Kaczmarek Escort RS 2000 Gdańsk Mor Rs Rally Team Klasa4
34 Adam Dudziński Krzysztof Krawczuk evo VIII Gdańsk Klasa5
35 PrzemysŁaw Dziedzicki RadosŁaw Kaczmarczyk honda szczecin automobilklub zachodniopomorski Klasa3
36 Janusz Włodarczyk Łukasz Biadała HONDA CRX Pleszew WRC PLESZEW Klasa3
37 Krzysztof Rewucki Emil Kochman Honda Pabianice / Polska Beaver rubbers team Klasa3
ack
photo 38 Filip Piątek Damian Bellon Renault Clio Gdańsk Klasa4
ack
photo 39 Adrian Grodzki Sławomir Koszuta Honda Civic Szczecin/Gryfino Automobilklub Zachodniopomorski Klasa3
ack
40 Konrad Ustarbowski .............. Fiat SC Gdynia UTC Rally Team Klasa2
41 Jakub Klatta Maciej Karge Subaru Impreza InfoTEC Klasa5
ack
42 Paweł Górski Paweł Rodowicz suzuki swift Klasa2
ack
43 Marcin Głazek Honda CRX Szczecin Automobilklub Zachodniopomorski Klasa3
44 SŁawomir Nowakowski CITROEN SAXO Klasa3
ack
45 Grzegorz Ratajczak Michal Kmieciak Fiat 126p Miłosław Klasa2
46 Anna Adamska Tomasz Konopka Mitasubiszi ewolucja dziewiąta 4G Gość
ack
47 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Subaru Impreza Poznan InfoTEC Racing Team Klasa5
48 Marta Korycka Karolina Ragin Renault Clio Chojnice/Polska AK Rallyland Klasa2
ack
49 Adam Wójcikowski Dominik Zdulski Peugeot 306 Szczecin/Polska Klasa4
ack
50 Michal Gryglewski Maciej Targowski Mitsubishi Lancer Evo IX Sopot Sopot Rally Team Klasa5
ack
51 Węgrzynowski Paweł Ronkiewicz Marek Subaru Impreza Brodnica / Polska Brodnica - Team Klasa5
52 Karol Janczewski Barbara Loose BMW Gdynia Speeddoctors Klasa4
ack
53 Paweł Chudziński Paweł Sternicki BMW E30 1,9IS Brodnica Karbowo Brodnica- Team Klasa4
54 Dawid Dobrodziej Karolina Szczerbik Honda Warszawa 4Freak Rally Team Gość
ack
55 Paweł Labuda Adam Chrzanowski Fiat Seicento Gdańsk Klasa2
ack
56 Piotr Świstak Tomasz Świstak Mitsubishi Lancer Evo IX Warszawa Clon Team Klasa5
57 Włodzimierz Wesołek Bartosz Wesołek honda Szczecin Klasa3
ack
58 łukasz Pudełek Marcin Stańczak Subaru Impreza Warszawa Fantazja Mocy Klasa5
ack
59 Darek Chodzyński Adam Stańczak Subaru Impreza Warszawa Fantazja Mocy Klasa5
60 Piotr Korzeniewski Subaru Impreza GC8 RallyTeam Klasa5
61 Damian Siwka Subaru Impreza Klasa5
62 Igor Bartołd Paweł Wiśniewski Bmw Klasa4
ack
photo 63 Kazimierz Kamiński Tomasz Mroczkowski Honda Civic Koszalin Automobilklub Koszaliński Klasa3
ack
64 Dominik Kocieniewski Karol Zarembski Ford Fiesta Polska Brodnica - DOKO Klasa4
65 Piotr Dymalski Tomasz Korpalski Mitsubishi Colt Gdańsk Dymal Racing Team Klasa3
66 Andrzej Łukaszyk Waldemar Karwas Subaru Impreza Koszalin Automobilklub Koszaliński Klasa5
67 Przemysław Dymalski Mirosław Skwarek Mitsibishi Gdańsk DymalRacingTeam Klasa3

Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: info@ak-rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 kontakt@zz-top.pl