Witamy w ZZ-top.pl
Profesjonalny IT Outsourcing


Gdzie jesteś: Dla Firmy
Archiwum wyników

Zobacz nasze projekty www >>

Projekty UE

Projekty UE

Projekty UE

Projekty UE
Wsparcie informatyczne dla firmy jest zróżnicowane, tak samo jak zróżnicowany może być profil jej działalności. Przygotowanie oferty wsparcia informatycznego powinno opierać się głównie na indywidualnych warunkach, aby jak najlepiej i wydajniej pomagać w osiągnięciu coraz to lepszych wyników biznesowych. Zwracając się do Państwa z oferta współpracy przedstawiamy poniżej obszary działalności, w którym możemy udzielić rzetelnej i profesjonalnej pomocy:
 • instalacje, administracje oraz nadzór nad systemami operacyjnymi,
 • wdrożenia, administracja rozwiązań serwerowych,
 • archiwizacje oraz wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych,
 • instalacje oraz aktualizacje oprogramowania,
 • zarządzanie flotą samochodową poprzez zastosowanie monitorowania GPS on-line,
 • monitorowanie bezpieczeństwa rozwiązań informatycznych oraz wprowadzanie ich ulepszeń,
 • tworzenie wirtualnych sieci prywantych (VPN),
 • tworzenie oraz zarządzanie witryną internetową,
 • tworzenie aplikacja webowych realizujących procesy biznesowe,
 • zarządzenie IT w ramach kodeksu postępowania ITIL,
 • wdrożenia wirtualizacji,
 • wdrożenie rozwiązań VoIP,
 • obsługa informatyczna imprez sportowych.
VoIP - Tradycjna telefonia, oprócz tego, że jest starodawana i nie daje Cie nowych funkcjonalności to jest przede wszystkim za droga. Mając do dyspozycji połączenie z siecią Internet, możesz znacząco obniżyć rachunki telefoniczne dzięki technologi VoIP (Voice Over IP). Techonologia ta umożliwia przesyłanie danych za pomocą łączy internetowych, a wszystko to przy zachowaniu standardowego numeru telefonicznego. Globalny charakter sieci Internet, przekłada się bezpośrednio na technologie VoIP powodując, że zarówno połączenia krajowe, komórkowe i międzynarodowe są porównywalnie tanie, a co najważniejsze dużo tańsze od cen tradycyjnych operatorów.

Wirtualizacja - w przypadku, gdy Twoje biuro posiada kilka fizycznych maszyn (serwerów) odpowiedzialnych za relizację różnych procesów biznesowych, warto rozważyć ich konsolidacje do pojedynczej fizycznej maszyny i zastosowanie technologii wirtualizacji. Wirtualizacja polega na tworzeniu w pełni funkcjonalnych niezależnych komputerów w obrębie pojedynczej fizycznej maszyny.Korzyście z tego płynące to przede wszystkim oszczędność energii, uproszczenie infrastruktury i zarządzania nią.

Bezpieczeństwo - bez względu czy mamy do czynienia z biurem projektowym, księgowym czy turystycznym, bezpieczeństwo zgromadzonych tam danych powinno być piorytetem każdego właściciela biura. Naruszenie ich poufności czy spójności doprowadzić może do sporych konsekwencji finansowych w przyszłości. Zapobiegać i chronić możemy się na kilka sposobów, wśród których do najbardziej popularnych należy archiwizacja danych, wprowadzanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo w postaci zapór ogniowych (firewall) czy oprogramowania antywirusowego. Skontaktuj się z nami o przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wirtualne sieci prywatne (VPN) - stworzone dla firm, mieszczących się w odległych od siebie lokalizacjach. Sieci te mają na celu imitowanie połączenia pomiędzy odległymi maszynami, tak jakby pracowały w lokalnej sieci komputerowej. Tego typu rozwiązania znacząco podnoszą bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu możliwości filtrowania maszyn posiadających dostęp do takiej wirtualnej sieci, oraz poprzez udostępnianie ważnych danych tylko dla maszyn z wirtualnej sieci. Wirtualne sieci prywatne są alternatywą dla dużo droższej technologi dierżawienia łączy.

ITIL - dla firm, których podstawowe procesy biznesowe wpełni są uzależnione od rozwiązań informatycznych z pomocą przychodzi kodeks postępowania dla działów informatyki ITIL (best practices). Kodeks ten obejmuje wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, wsparcia i dostarczania usług informatycznych jak i również informacje na temat zarządzania konfiguracją, zmianami oraz incydentami w infrastrukturze. Wdrożenie rowiązań proponowanych w ITIL-u ma na celu minimalizację negatywnego wpływu problemów IT na główną działalność firmy.

Rozwiązania serwerowe - jeśli potrzebujesz rozwiązań serwerowych, oferujących możliwości takie jak poczta internetowa, backup, web hosting, zarządzanie tożsamością, usługi katalogowe (LDAP) to dobrze trafiłeś. Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach w środowiskach windowsowych jak i Linux/Unix. Proponujemy rozwiązania skalowalne dla dużych i małych firm.

Obsługa informatyczna imprez sportowych - posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze informatycznej imprez sportowych. Oferujemy tworzenie serwisów internetowych imprezy, realizację elektronicznych zapisów, prowadzenie wyników zawodów na żywo. Do tej pory współpracowaliśmy przy imprezach takich jak: Zlot Samochodów Terenowych w Chojnicach, eliminacje Rajdowych Mistrzostów Polski Samochodów Terenowych, maraton offroad Transgothica, MagamTrophy.